У Тернополя забрали День перемоги та День захисника Вітчизни

День перемоги у Тернополі далі називатимуть Днем пам’яті жертв, загиблих у Другій світовій війні, а 23 лютого, День захисника Вітчизни, – не вважатимуть святом взагалі.

Депутати міськради відхилили протест прокурора від 13.02.2012 р. щодо розділу 3 “Комплексної програми галузі культури на 2012-2015 рр.”. Саме там і йдеться, що Тернопіль святкує певні свята по-своєму.

– Протест прокурор наклав після того, як заяву подав перший секретар Тернопільського обкому КПУ Василь Паразінський, – пояснив свободівець Богдан Попадин.
Він запропонував протест прокурора відхилити. Таке рішення підтримали 37 депутатів.

-1 thoughts on “У Тернополя забрали День перемоги та День захисника Вітчизни

 • 18:26 | 20.02.2012 о 18:26
  Permalink

  Мало ще Тернопіль з дурного боку показує себе? Треба ще щось втнути. День Перемоги – він у всьому світі День Перемоги. Ну тільки Тернопіль і тут вирішив що ні. Будь ласка, всілякі свободи, куни та інші партії, які обов”язково мають в назві прикметник “український” (-а), не подавайте боротьбу кількох тисяч (Української повстанської армії) як боротьбу ПРАВИЛЬНУ чи ЄДИНОПРАВИЛЬНУ у порівнянні з боротьбою мільйонів у лавах радянської армії. Не любите усе радянське? Думаєте, що принижуючи радянських воїнів, відміняючи День перемоги, ви не принижуєте воїнів інших країн коаліції? Тоді на хвилинку задумайтесь, що було б з цією планетою, якби армія Райху взяла Кавказ та інші стратегічні регіони СРСР.

  • 19:02 | 3.03.2012 о 19:02
   Permalink

   Пане песиміст,ваша позиція не зрозуміла,”весь світ” це святкує 9 травня…Ознайомтесь з працями В. Суворова.маю надію ,що це Вам допоможе.Раджу прочитати ВСІ, без виключення його твори. Дякую

 • 21:05 | 20.02.2012 о 21:05
  Permalink

  День Перемоги – він у всьому світі День Перемоги.
  =============
  Брехня. День закінчення війни. А що святкує постсавєтський простір? 9 травня – капітуляція нацистів Німеччини, а війна з Японією? А тисячі ще ДОСІ не похваних вояків, хча б безіменних? А правда про війну? А купа ветеранів без допомоги.

  Так що святкуєте? Начепити георгієвську стрічку і подарувати ветерану НКВД чи вертухаю квітку? Так-так, чи багато ветеранів-вояків зараз живі, чи можуть вийти на вулицю?

  Думаєте, що принижуючи радянських воїнів, відміняючи День перемоги, ви не принижуєте воїнів інших країн коаліції?
  ================
  :))) Перш за все приниження іде від таких, як Ви.

  Тоді на хвилинку задумайтесь, що було б з цією планетою, якби армія Райху взяла Кавказ та інші стратегічні регіони СРСР.
  ===================
  :)))) Армія Рейху заледве до Москви дотягнула. А далі була зима, до якої німці НЕ БУЛИ готові. А за Урал (інші стратегічні регіони СССР) Вермах хіба в мріях би прийшов. Так що, песимісте, лопати в зуби і на розкопки в місця великих боїв. ВШАНУЙТЕ гідно воїнів РККА, а не тут своїм блювотинням.

 • 09:25 | 21.02.2012 о 09:25
  Permalink

  По-перше, шановний Михайле, тут мого блювотиння нема; може воно Ваше?
  По-друге, якщо Польща, Чехія, Словаччина, Норвегія чи Сербія це для Вас пострадянський простір, то мені Вас жаль. А як тоді із Штатами, де святкують т. зв. Victory in Europe Day? Крім того я ніде не писав, що я СВЯТКУЮ День Перемоги. День Перемоги – це для мене день пам’яті про тих, хто вніс свою частку у перемогу над нацизмом. Наприклад, два моїх прадідусі. І, о Боже, Михайле, уявляєте, вони до НКВД ніякого стосунку не мали! Вони були простими молодими хлопцями з Галичини, яких були тисячі в радянській армії.
  По-третє, про розкопки. Ви, будь ласка, не вирішуйте за мене що я маю робити: в мене є свій фах, а в розряд моїх хобі, на жаль чи на щастя, розкопки не входять. До побачення і не хворійте!

 • 10:27 | 21.02.2012 о 10:27
  Permalink

  Що отримала Україна в ІІ Світовій війні? Відбудася перемога одного окупанта над іншим. Україна ж в свою чергу опинилася ОКУПОВАНА на довгі проклятим совєцким союзом. Зараз запитаєте, а що краще якби ми були під німцям… Знову ж безглуздо обирати щось між двома злами. Наш варіант Незалежна і Соборна Україна – від Карпат і по Кавказ. І саме за це боролося УПА, ні ЧА, ні війська Вермахну за Вільну Україну не боролися…

 • 20:49 | 21.02.2012 о 20:49
  Permalink

  це не державне свято, тому прокурор хай свій протест засуне собі в дуп…у

Коментарі вимкнені.