У ТНПУ ім. В. Гнатюка вибирали найкращий гуртожиток року

Фінальна боротьба за звання «Найкращий студентський гуртожиток року» відбулася 15 листопада в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка. На гала-концерт, який традиційно організовує профспілкова організація студентів, зібралося усе студентство, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Упродовж тижня за першість змагалися гуртожитки №2, №3, №4, №5.

– Цього року ми започаткували нові змагання з комп’ютерної відеогри «Dota», змагання зі спортивного покеру та інтелектуальну гру «Mind Game», – розповідає голова профспілкової організації студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка, Андрій Киданюк. – Ми будемо надалі розширювати діапазон змагань. Адже прекрасно розумію, що традиційно зі спортивних змагань перемогу здобуває 2 гуртожиток, бо там живуть фізруки, в інтелектуальних іграх сильними зазвичай є історики з 4 гуртожитку.

На фінальному концерті мешканці та працівники гуртожитків презентували свої творчі вміння. Дивували незвичними образами, тонким гумором, танцювальними і співочими талантами, а дехто навіть зміг продемонструвати навички перукаря. Зала здіймалася від сміху, коли на сцену виходили працівники гуртожитків, які невтомно демонстрували невичерпну харизму.

За результатами усіх конкурсів звання кращого студентського гуртожитку здобув гуртожиток №4. Значних фізичних і емоційних зусиль коштувала їм ця перемога.

– Ми готувалися близько місяця, можливо, трохи більше, – каже староста гуртожитку №4, Віталій. – Здається, нам все вдалося, були, звісно, свої мінуси. Розраховували на кращі результати у деяких номінаціях. Ми з хорошими балами дійшли до фіналу, а на концерті були кращими, таким чином, перемога була за нами.

Буяк Б. Б. вітає переможців

Проректор університету Буяк Богдан дуже тішиться з того приводу, що студентам комфортно проживати у гуртожитках.

– Дуже тішить, що студенти вміють з якихось побутових речей пожартувати і посміятися, – каже ректор. – А це говорить про те, що вони комфортно почуваються в гуртожитках. Я вітаю переможців та усі гуртожитки університету, бо ми розцінюємо наше студентське містечко як єдиний, повноцінний і дружній колектив.

Мирослава Муквич, ЖУР-3 
Фото: Христина Луцик, ЖУР-3 


Учасник команди КВН гуртожитку №2
Учасник команди КВН гуртожитку №4
 
Глядацька зала заповнена ущент
Глядацька зала заповнена вщент

Коментарі вимкнені.