У центрі Тернополя обвалюються балкони


У центрі Тернополя зі столітніх будинків поступово осипаються балкони. Найбільш аварійні – на вулиці Руській, 23. Будинок – у списку пам’яток архітектури місцевого значення, проте на його стан  ніхто не зважає. Рано чи пізно така халатність обернеться бідою, впевнені люди.

«Було дуже багато випадків у Тернополі, коли балкони падали на голову людям», – говорить тернополянка Тетяна.

«Не розумію, чому міська рада не звертає уваги на цю проблему. Чекають, щоб впало комусь на голову?» – обурюється і Тамара Василівна.

Щоб з’ясувати, хто ж повинен займатися ремонтами аварійних балконів, журналісти «Народного контролю» вирушили до міськради. Там розповіли – проблема на часі, адже більшість будинків у центрі міста зведені ще на початку минулого століття. І пообіцяли, до кінця року відремонтують найбільш аварійні балкони.

«Титульним списком передбачено 300 тисяч на капітальний ремонт найбільш аварійних балконів, в тому числі і на Руській, 23. За цією адресою виступаючі конструкції реально загрожують обвалом. Частково роботи будуть виконуватись силами підприємств, які утримують ці будинки, а частково будемо дофінансовувати за рахунок коштів капітального ремонту», – повідомив заступник начальника відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Тернопільської міськради В’ячеслав Мокляк.

Коментарі вимкнені.