У центрі Тернополя з будинку падає цегла


Понад місяць тому до «Народного контролю» звернулися мешканці вулиці Качали, 9 у Тернополі, які повідомили про аварійний стан свого будинку – знищена покрівля, зруйновані комин і фасад, з яких падає цегла і штукатурка.

Як розповідали тернополяни, востаннє будинок ремонтували ще у 1960-х роках. Відтак мешканці не розуміють, на що комунальники використовують гроші, отримані як плату за комунальні послуги.

Щоб посприяти вирішенню проблеми, активістка «Народного контролю» Вікторія Шараськіна звернулася до керівника місцевого ЖЕКу.

За словами директора ПП «Східний масив» Михайла Дереворіза, будинок на вул. Качали, 9 справді проблемний, а доступ до нього для проведення ремонту ускладнений численними проводами та тролейбусними лініями. Водночас пообіцяв, що вже через кілька днів таки ліквідують протікання даху та оновлять штукатурку на фасаді дому.

Після втручання «Народного контролю» комунальники залатали діри на даху, але не відремонтували комин. Зі старого димоходу і далі падає цегла.

«Над нашою квартирою добре відремонтували дах. Але над помешканням сусідів впала цеглина та пробила шифер», – розповіла мешканка будинку Тамара.

«Народний контроль» знову звернувся до комунальників, які пообіцяли виправити ситуацію.

«Якщо не буде дощу, то вирішимо проблему найближчим часом. Передусім відремонтуємо оголовок димово-вентиляційного каналу, щоб цегла не сипалась. Паралельно замінимо знищений шифер», – пообіцяв директор ПП «Східний масив» Михайло Дереворіз.

Коментарі вимкнені.