У тюремників Тернопільщини новий начальник


Як повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА, новим керівником управління Державної пенітенціарної служби України (ДПтС) в Тернопільській області став підполковник внутрішньої служби Андрій Шацький. Під час представлення голова Тернопільської ОДА Степан Барна запропонував використовувати в’язнів Тернопільщини для створення дитячих майданчиків та пошиття форми для військових. За це керівництво області обіцяє “забезпечити умови перебування ув’язнених, які б відповідали європейським стандартам”.
Представив новопризначеного начальника колективу 25 вересня Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк.
Довідково:
Шацький Андрій Петрович – народився 18 червня 1977 року в м. Дубно Рівненської області.
У 1998 році – закінчив Київський інститут внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Освіта – повна вища.
З 27 липня 1994 року проходить службу в Державній кримінально-виконавчій службі. Упродовж наступних двадцяти років пройшов шлях від начальника відділення соціально-виховної та психологічної служби Замкової виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області (№ 58) до начальника управління ДПтС України в Тернопільській області.
Перед призначенням на посаду начальника управління працював першим заступником начальника управління ДПтС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.