Учасникам війни на сході України дали земельні ділянки для будівництва в селі біля Тернополя

Гаї-Шевченківський сільський голова Богдан Брич.

Крайньою в часі сесією Гаї-Шевченківської сільської ради Тернопільського району вирішено виділити шість земельних ділянок для будівництва учасникам антитерористичної операції на сході України.

Йдеться про земельні ділянки для будівництва індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд площею 7 сотих кожна на вулиці Козацька. Нещодавно щодо цієї території в сільській раді затвердили новий детальний план. Про це “Погляду” розповів Гаї-Шевченківський сільський голова Богдан Брич.

Землю отримали виключно жителі села Гаї-Шевченківські. Всього у сільську раду надійшло 13 заявок від претендентів на земельну ділянку для будівництва.

Нагадаємо, село Гаї-Шевченківські має намір приєднатися до сусідньої Байковецької об’єднаної територіальної громади. Принаймні депутатський корпус ОТГ розглянув та схвалив рішення про надання згоди на добровільне приєднання цього села. Найімовірніше, вибори відбудуться у 2018 році.

 

 

 

-1 thoughts on “Учасникам війни на сході України дали земельні ділянки для будівництва в селі біля Тернополя

  • 19:52 | 3.12.2017 о 19:52
    Permalink

    Може, варто провести повторне опитування щодо приєднання до певної громади, адже у багатьох мешканців села погляди змінилися, особливо в тих, у кого діти цьогоріч були позбавлені змоги відвідувати спецшколи у Тернополі через високу оплату?

Коментарі вимкнені.