Учасників АТО братимуть на роботу в комунальні підприємства без конкурсу

Учасникам АТО буде виділено до 6% вакантних робочих місць на комунальних підприємствах міста. Рішення, ініційоване фракцією «Блок Петра Порошенка», підтримали 35 із 42 присутніх депутатів міської ради під час засідання, що відбулося сьогодні, 22 грудня.
За словами депутата від «Блоку Петра Порошенка», волонтера Складу допомоги воїнам АТО Тараса Білана, згідно даного рішення учасники АТО матимуть змогу без конкурсу влаштуватись на роботу за спеціальністю.
«Якщо на комунальному підприємстві з’являється вакансія, учасник АТО, пред’явивши посвідчення, без конкурсу влаштовується на роботу. Однак йому все ж доведеться пройти трьохмісячний випробувальний термін. Якщо людина не підходить, керівник підприємства має написати пояснювальну записку, чому саме. Далі питання виноситься на розгляд профільної депутатської комісії міської ради. Таким чином, ми спростили прийом на роботу учасників АТО, але, разом з тим, вважаємо, що відповідні посади мають займати професіонали, тому не скасовували випробувального терміну», – розповів Тарас Білан.

Коментарі вимкнені.