Український К-Maro завітає до Тернополя

21 вересня до Тернополя при підтримці резидентів нічного клубу “ALLURE” завітає відомий телеведучий, шоумен, DJ та співак Андрій KISHE.
Кіше виступить із своїм ексклюзивним клубним концертом та шоу-балетом. Початок: 22.00. Потрапити на концерт можна купивши квитки. Дівчатам вхід-50 гривень, хлопцям-80 гривень.
Kishe народився в музичній сім’ї на Україні в 1976 році. У старших класах зібрав свій перший колектив.. Після закінчення училища культури хореографічно-режисерський факультет створив свій танцювальний колектив “Fusion”, який проіснував 4 роки працюючи в клубах Києва та України, а також за кордоном. Його музика це музика в стилі SOUL, R & B. House.
Kishe дає величезну кількість концертів і гастролює із сольною програмою по всій Україні, в ближньому і далекому зарубіжжі.
Kishe – артист європейського формату, так виконує свої пісні різними мовами (українська, російська, англійська), і на кожному з них артист це робить чудово.
Творчість артиста Kishe продовжує набирати обертів. Він досягає нових вершин і ставить нові цілі перед собою, радуючи своїх справжніх шанувальників і завойовуючи серця нових.
Також його прирівнюють з К-Maro.

Коментарі вимкнені.