«Укрзалізниця» вже офіційно використовує російську мову, – кажуть у Тернополі
Про це пише Тарас Демчишин у мережі Фейсбук.
Я так розумію – Укрзалізниця вже офіційно використовує російську мову? Тернопільський вокзал (!!!)UPD: в інформ центрі…
Про це пише Тарас Демчишин у мережі Фейсбук.
Я так розумію – Укрзалізниця вже офіційно використовує російську мову? Тернопільський вокзал (!!!)UPD: в інформ центрі…
Коментарі вимкнені.