Усіх тернополян запрошують на «справедливий» суд на хабарником Камінським

Сьогодні у Тернополі визначна подія – має відбутись суд над заступником тернопільського мера Володимиром Камінським. Має бути гаряче, адже у чиновника є всі шанси вийти “сухим із води”.

Справа буде слухатись о 9.00 в Тернопільському міськрайонному суді, що знаходиться за адресою вул. Котляревського 34 (Новий світ). Справу вестиме суддя Федір Берегуляк

Переглянути зображення у кращій якості можна ТУТ

Нагадаємо, після затримання Камінського офіційні джерела ГПУ, УМВСУ відрапортували що затримали останнього за хабар (ч. 3 ст. 368 КК України). Але дивним чином підозру йому оголосили по ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

А тепер увага. Санкція ч.3.ст. 368 КК України – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією. Санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України – караються штрафом від семисот п’ятдесяти ( 456750 грн.) до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (913500 грн) або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, із спеціальною конфіскацією.

Але це ще не все. Ладно Бог із вами, міліціянти, перекваліфікували з однієї статті на іншу. Але вже якщо і кваліфікувати по 369-2 КК України, то по частині третій, оскільки міліціянти в обвинувальному акті самі написали, що Камінський вимагав вигоду за вплив на прийняття рішення пані Остапчук. А тепер виходить що дадуть Камінському штраф, а він собі сяде десь на мінімальну з/п і буде по 243,60 коп. сплачувати державі фіг зна скільки років, а через рік буде вважатися таким що не має судимості.

Коментарі вимкнені.