В мерію Тернополя не впускали ні журналістів, ні тернопільських слідчих, ні депутатів (відео)

19 травня в міській раді велися слідчі дії. Тут затримували на хабарі заступника мера – Володимира Камінського. В цей час до приміщення міської ради не впускали ні журналістів, ні депутатів, ні тернопільських слідчих, ні громадян які йшли для оформлення якихось документів.

Люба Вовк:

Міська рада другу годину зачинена. Всередині ведуться слідчі дії. Кажуть, наче їх проводять київські спеціалісти самого Авакова. Тернопільських слідчих не пускають. Зайшли лише експерти з валізочками. Головний міліціонер Богомол теж на вулиці. Під вікнами – оперативники. Будуть ловити, якщо хтось з міської ради буде вискакувати через вікна. Журналістів всередину не пускають, не помогло посвідчення 5 каналу, депутів міськради теж – пробував Попадин, пробував Стаюра. Люди кажуть, що це на хабарі зловили другу людину після мера – заступника Володимира Камінського. Проте всередині його начебто немає. Но є міський голова, який вже встиг з кабінету навіть по радіо виступити. Що насправді відбувається за зачиненими дверима – невідомо. Кого зловили і чи зловили взагалі – невідомо. Проте під міською радою є журналісти, громадські активісти, правоохоронні органи, навіть деякі криміналітети. Багато хто пов’язує цю подію з виходом вчора на 1+1 програми “Гроші” з міським головою та схемами відмивання грошей через інвестиційні угоди.

-1 thoughts on “В мерію Тернополя не впускали ні журналістів, ні тернопільських слідчих, ні депутатів (відео)

  • 17:31 | 19.05.2015 о 17:31
    Permalink

    Таки дійсно дивний збіг обставин, вчора тільки в програмі гроші пустили замовне кіно про Надала, як сьогодні ловлять заступника його на хабарі. Знов роблять кіно.

  • 17:33 | 19.05.2015 о 17:33
    Permalink

    Деякі криміналітети? хм, певно Степанов приїхав подивитись як виконується його замовлення.

Коментарі вимкнені.