В офісі «свободівців» виявила цілий тираж «чорнухи»

Про це повідомляє голова міської «Самопомочі» Андрій Грицишин. Адже саме проти «Самопомочі» вчора, 5 травня, в офісі «Маркетингові технології ПБС» виявили тираж «жовтої» газети “Тернопільська правда” в десятки тисяч екземплярів. Керівниками якої, до слова, є активісти «Свободи» Віктор Паньків та Михайло Тимошик. Також подейкують, що до створення цієї фірми має стосунок і Леонід Бицюра.

За словами Андрія Грицишина  газета “присвячена” народному депутату від мажоритарного округу м. Тернополя Тарасу Пастуху. Сам пан Тимошик, кажуть активісти «Самопомочі», коментувати ситуацію відмовився.

За повідомленям сайту 0352.ua, нардеп Тарас Пастух припускає, що до появи такої газети причетні тернопільські свободівці, бо окрім того, що тираж виявили у офісі фірми депутата-свободівця, то там ще й вихваляють голову Тернопільської обласної ради, який теж свободівець.

Нагадаємо, це мав бути вже другий тираж газети. Як пише газета “Номер один”,  нещодавно у скриньки тернополян надійшла газета з такою ж назвою, яка поливала брудом новопризначеного губернатора Степана Барну та його найближче оточення. Тоді очільник ОДА звернувся зі скаргою до міліції, відтак було з’ясовано, що видання зареєстроване у Києві на початку квітня цього року. Засновник – теж київське громадське об’єднання, зареєстроване 31 грудня 2014 року трьома кіровоградськими нікому не відомими студентками. Стало зрозуміло, що дівчата – лише підставні особи, а громадське об’єднання і газета створені спеціально для місцевих виборів у Тернополі.

Вчора громадські активісти, після знахідки, викликали правоохоронців. Наразі міліціонери з’ясовують законність видання газет, а також тих, хто і де її друкував.

Інформацію про подію внесли в журнал єдиного обліку. Триває перевірка

 

 

-1 thoughts on “В офісі «свободівців» виявила цілий тираж «чорнухи»

 • 12:23 | 6.05.2015 о 12:23
  Permalink

  Свобоiвцi колись своiми злочинними справами дограються. Хочеться вiрити, що цей час настав.

 • 12:42 | 6.05.2015 о 12:42
  Permalink

  Тернопільська правда від свободівців аж смішно!!!
  Надал незнає як показати себе господарником міста, та й створили з Бицюрою, Хомінцем та іншими свободівськими сепарами жовчний центр проти всіх конкурентів, такими способами вони зажди діяли, але тепер їх зловили на гарячому. НАРЕШТІ!
  За таке довіри від Тернопільської громади ви більше ніколи не отримаєте.

Коментарі вимкнені.