“Слава” про жахливі тернопільські дороги дійшла вже й до політичних соцмереж

В першій українській політичній соціальній мережі Politiko львів’янин з псевдонімом Русин Соцнац розповів, що приємно та неприємно вразило його в Тернополі, коли він подавав документи на вступ в місцевий ВНЗ.

Приємно вразила майбутнього студента Тернопільського Державного Медичного Університету чистота Тернополя, невелика кількість машин і людей. Хлопцю було незвично, навіть дико, бачити центральну вулицю міста в понеділок в час-пік майже вільною від машин. Також він порівняв напівпусті маршрутні автобуси Тернополя з львівськими, назвавши тамтешні – «банками з кількою».

«В Тернополі чисте і велике озеро, на якому місто заробляє, а також велика кількість парків. Хоча сам живу біля парку, але це скоріше сад пляшок з-під пива і недопалків, аніж парк. Приємно вразила майже повна відсутність курців, чи людей, які розпивають пиво», – пише Русин Соцнац.

Щоправда, не сподобалися блогеру тернопільські дороги. Він каже, що їх стан на стільки жахливий, що навіть проживши в Україні майже 18 років, і звикнувши до поганого дорожнього покриття, він всеодно відчув, що тут асфальт – гірше нікуди.

«Неприємно вразила велика кількість пяниць по селах, та велика кількість негрів в Тернополі. Тут їх навіть більше, ніж у Львові. Також розчаував запущений стан колись сильного господарства», – продовжує Русин Соцнац.

Львівянин вважає, що для того, аби українцям жити майже, як в раю, треба об’єднати сили з Росією та Білоруссю, і розселити великі «голуб’ятні», типу Львова, Києва, Одеси чи Москви, рівномірно, по всій території.

Довідка «Погляду»

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об’єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.