Знайомство з Toyota Hilux

Toyota Hilux— надійний і перевірений часом позашляховик. У той же час, цей автомобіль економний і безшумний (завдяки системі COMMON RAIL), що, незважаючи на грізний вигляд, робить його досить комфортним транспортним засобом не лише в умовах бездоріжжя, але і в умовах міської їзди. Зручність даної моделі доповнюється наявністю датчика освітленості, інформаційно-розважальної системи та камери заднього виду.
Збільшений дорожній просвіт і посилена підвіска, міцна рама та надміцний кузов, два варіанти 4-циліндрових 16-клапанних турбодизелів (з об’ємами 2,5 л і 3,0 л та потужністю 144 к.с. і 173 к.с. відповідно), можливість придбати авто в кузові з подвійною кабіною — усе це підтверджує статус автомобіля як практичного багатофункціонала. До того ж, українському споживачеві надається можливість вибору між п’ятиступінчатою механічною трансмісією і п’ятиступінчатою автоматичною коробкою передач. Повний привід і система ADD, яка відповідає за відключення переднього диференціала, забезпечують підвищену прохідність і впевненість на дорогах.
Варто відмітити, що після рестайлінгу, проведеного у 2011 році, автомобіль отримав більш витончені контури та може похизуватися підвищеною якістю матеріалів. Це ще більше закріпило і без того міцні позиції легендарного пікапу на ринку позашляховиків.

Оновлений Toyota Hilux є втіленням надійності, практичності та значної потужності. Його технічні характеристики та можливості Ви зможете оцінити пройшовши тест-драйв в офіційного дилера Тойота Центр Тернопіль Кристал Моторс.

-1 thoughts on “Знайомство з Toyota Hilux

  • 18:06 | 17.07.2012 о 18:06
    Permalink

    дорога забавка. я би брав Amarok

Коментарі вимкнені.