В Польщі українців прийняли без закордонних паспортів, зробили безплатні проїзди, а у Тернополі влада заробляє на біженцях

У Тернополі масово штрафують та евакуюють за неправильне паркування автомобілі з інших регіонів. 

Як пише Petro Skarzhynskyi в групі Тернопільські плітки, зараз у місті  стільки транспорту, що припаркуватися ніде. Тим більше для іногородніх, які не знають міста.

 • В місті ні одного вказівника по дорозі, і де є паркінги (а вони є?), а міськрада продовжує заробляти на громадянах. Причому автомобілі з номерами 0001, 5577, 7777 і т.д., що стоять по всьому центру недоторкані.

За словами чоловіка в  тій же Польщі українців прийняли без закордонних паспортів, без ковід-сертифікатів, для українських авто зробили безплатні проїзди автобамами і парковки.

 • Вуйки з мерії, одумайтесь – у людей біда і так. А якщо хочете діяти згідно закону – грузіть з центру всі Порші, Мерседеси, БМВ… А то знову в нас якось усе однобоко…

-1 thoughts on “В Польщі українців прийняли без закордонних паспортів, зробили безплатні проїзди, а у Тернополі влада заробляє на біженцях

 • 20:32 | 31.03.2022 о 20:32
  Permalink

  Шановні колеги! Ми ж європейці і повинні ними залишатися і під час війни! А закони і правила є для того щоб їх не порушувати, бо інакше буде хаос!!!

 • 11:54 | 5.04.2022 о 11:54
  Permalink

  Так прийняли, але ніхто не звільнив Українців від виконання вимог нормативних актів на території Польщі. Біженець це не каліка. Біженець – це людина, яка має поважати інших, дотримуватись як і вимог законодавства так і показати культуру свого виховання. Добре роблять, що зразу вчать їх.

Коментарі вимкнені.