В Тернополі збирають подарунки для дітей українських військових

Студенти тернопільських вузів, спільно із Тернопільським обласним військовим комісаріатом закликають краян долучитися до акції “Родина героя”. Мета ініціативи — збір подарунків та пожертв напередодні Дня святого Миколая та Різдва Христового для дітей українських військових.

— У цей непростий для України час не за кожним святковим столом сидітимуть батьки. Діти тих батьків, які служать в зоні АТО, сумуватимуть за ними. Тому ми пропонуємо розвіяти дитячий смуток та зігріти їх серця нашими пожертвами. Хай діти знають, що їх батьки – найкращі у світі, ними пишається Україна, — зазначив один із ініціаторів акції “Родина героя” студент-першокурсник Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Юрій Миколюк.

У свою чергу в обласному військовому комісаріаті повідомили, що докладуть максимум зусиль для того, аби теплоту людської турботи відчула кожна дитина, батьки яких перебувають у зоні АТО, захищаючи Вітчизну.

— Облік призваних за мобілізацією у нас ведеться. Будемо зв’язуватися з цими родинами щоби взнати кількість дітей. Через волонтерські організації шукатимемо сім’ї тих захисників України, які подалися на фронт добровольцями. Їхні дітки також не повинні бути обділеними, — зазначила тимчасово виконуючий обов’язки заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складои майор Олена Величанська.

Акція “Родина героя” триватиме на Тернопіллідо 20 січня 2015 року — завершення новорічно-різдвяних свят.

Василь Лабай

-1 thoughts on “В Тернополі збирають подарунки для дітей українських військових

  • 13:57 | 13.12.2014 о 13:57
    Permalink

    Вкажіть номер телефону, чи адресу, куди можна принести іграшки.

Коментарі вимкнені.