В зону АТО відправились бійці роти Тернопіль

У неділю, 30 липня, в зону проведення антитерористичної операції на два місяці відправились бійці роти патрульної поліції особливого призначення “Тернопіль”. Це вже 27 відрядження правоохоронців на Схід. Бійці знають, що їх очікує і з чим їм доведеться зіткнутися.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції Руслана Балика, вперше в складі роти їде 10 новоприйнятих працівників поліції. Хлопці пройшли всі необхідні курси підготовки та готові найкраще показати себе у виконанні службових обов’язків.
Під час перебування на сході працівники будуть забезпечувати охорону громадського порядку та перевірятимуть документи усіх осіб на блокпостах в Луганській області.

Зі словами подяки до бійців звернувся і керівник Тернопільської ОДА Степан Барна. Він запевнив, що саме завдяки нашим захисникам всі мешканці краю відчувають себе в безпеці, а розуміння та підтримка рідних полегшує хлопцям виконання поставлених завдань.

– Завдяки нелегкій службі поліцейських у зоні АТО у нашому краї та в наших родинах зберігається спокій. Саме тому, я щиро вдячний рідним за мужність та підтримку своїх чоловіків, синів та батьків, а їм, у свою чергу, – за сміливість, відвагу та героїзм, який вони проявляють під час несення служби на східному фронті. І, водночас, кожен день, проведений на війні, – це ще один важливий внесок у нашу спільну перемогу над ворогом, – наголосив Степан Барна.

Новоприйнятий поліцейський Володимир Малишевський розповів, що уже неодноразово їздив захищати східні кордони нашої держави, а от у складі роти патрульної поліції особливого призначення “Тернопіль” відправляється в зону АТО вперше.

Вже традиційно перед відправкою добровольців поблагословили священнослужителі.

Коментарі вимкнені.