Вагітній Мар’яні Калабай, яка захворіла на рак крові, потрібна підтримка благочинців

Матір двох дітей, яка перебуває на другому місяці вагітності, захворіла на рак крові. Під загрозою нині і її життя, і життя маляти. Щоб їх обох врятувати, жінці треба зробити операцію з пересадки кісткового мозку. Така процедура коштує 105 тисяч євро.

Рідні 32-річної Мар’яни Калабай просять про допомогу всіх небайдужих. Чоловік вагітної Михайло Калабай родом зі Зборівського району. Наразі вони із дружиною і двома дітьми живуть у Львові. Тамтешні лікарі і поставили жінці настільки важкий діагноз.

– Раніше проблем зі здоров’ям у дружини не було, – розповідає пан Калабай. – У лікарні Мар’яна була ще у дитинстві, коли їй вирізали апендикс, і в пологовому, коли народжувала.

Коли жінка завагітніла утретє, то пішла здавати аналізи. Лікарі виявили негаразди.

– Стан дружини різко погіршився, їй було важко ходити, постійно нудило, – пригадує чоловік. – Ми думали, що це – через вагітність. Але результат аналізів нас приголомшили.

Щоб встановити точний діагноз, родина зверталася до різних лікарів, навіть у Київ. У хворої вже дев’ять разів брали кістковий мозок на аналіз. Остаточний висновок зробив львівський лікар, який відправив результати аналізів кісткового мозку в Німеччину.

– Лікарі тоді встановили, що в моєї дружини передракова стадія важкої недуги, – розповідає чоловік. – Тепер у неї – гострий лейкоз. Нам сказали, що треба негайно робити аборт і операцію з пересадки кісткового мозку. Адже хіміотерапію вагітній можна проводити тільки на сьомому місяці. В іншому випадку під загрозою опиняються два життя – і дружини, і дитини.

На операцію, яку можуть зробити у лікарні в Мінську, треба зібрати 105 тис. євро. Чоловік каже, що родина не хоче позбутися бажаної дитини.

– Якщо ми навіть погодимося зараз на аборт, то операцію зробити все одно не зможемо через брак коштів, – каже пан Калабай. – Сподіваємося зібрати всю необхідну суму протягом двох місяців, щоб врятувати і малечу, і Мар’яну.

Інформацію про збір коштів на операцію вже розповсюдили у соцмережах.

Проте чоловік звертається до всіх небайдужих і просить допомогти родині.

– Я попросив священика помолитися за дружину. Сподіваюся, що все буде добре, – додає чоловік. – Сума, потрібна на операцію, – надто велика для нашої родини. Без підтримки благочинців нам таких грошей не зібрати.

Довідка

Ті, хто хоче пожертвувати гроші родині Калабай, можуть телефонувати – 0-67-795-29-09 (Михайло).

Реквізити для фінансової допомоги:

ПриватБанк МФО 305299 ОКПО 14360570 р/р 29244825509100 Номер карти – 5211537322820973. Калабай Михайло Зіновійович

20 хвилин

Коментарі вимкнені.