Василь Лило стане губернатором Тернопільської області?

Лило Василь
Лило Василь

В певних політичних колах, особливо близьких до будівельного магната, генерального директора  ТОВ «Тернопільбуд» Василя Лила вважають претендентом на заміну Хоптяна на керівному стільці Тернопільщини. Про це пише сайт За Збручем. Не виключено, що такі амбіції продиктовані непростою ситуацією на будівельному ринку, а також, як розповідають, не зовсім теплими стосунками магната з обласною та міською владою. Унаслідок цього будівельні підприємства перестали так часто фігурувати в якості виконавця робіт за кошти державного та місцевого бюджету. Останній серйозний “підряд” “Тернопільбуду” – школа у с. Скорики Підволочиського району.

В офіційному повідомленні про останню зустріч намісника Януковича з Лилом йдеться, що під час зустрічі були обговорені питання щодо стану та перспектив подальшого розвитку будівельної галузі Тернопільщини. При цьому Валентин Хоптян зазначив, що зараз в області ведеться робота з розробки регіональної програми розвитку житлового будівництва.
Цікаво, що це вже не перший випадок, коли намісник Януковича проводить зустріч в офіційному форматі з особою, навколо якої ширяться чутки про можливе губернаторство. Раніше такий “прийом” з наступним повідомленням на офіційному сайті “застосовувався” командою Хоптяна під час перебігу розслідування скандального ДТП на Хмельниччині.

Коментарі вимкнені.