Василь Мудло – “небезпечний злочинець”, тому міліція не дозволить йому доїхати до Києва?

Василь МудлоПо усій Україні сьогодні дуже гаряче. Адже до Києва не хочуть допустити свідомих українців, які хочуть потрапити на мирне зібрання «Вставай Україно» 18 травня 2013 року.

Як повідомляє “Погляду” Юрій Яцкевич, рейсовий автобус Городенка – Київ із побратимами з організації  Зборівського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу на чолі з Василем Мудло зупинили ж на першомуж пості ДАІ. Після перевірки документів водія працівники ДАІ вирішили оглянути пасажирів, їм зразуж кинулись в око молоді націоналісти оскільки вони були одягнуті в патріотичні футболки. Працівник ДАІ почав перевіряти їхні документи та одночансо доказувати хлопцям що Василь Мудло схожий на небезпечного злочинця, 69-року народження та спробували зняти хлопців з автобуса, забравши їх квитки та документи. Після невеликої словесної перепалки та встановлення осіб – націоналістів, працівники ДАІ вирішили відпустити автобус, за півтори години їзди автобус зупиняли тричі і чомусь всім працівникам ДАІ сильно підозрілими здавалися молоді націоналісти.

Нагадаємо, сьогодні з Тернополя один за одним відмовляються, замовленні наперед, перевізники везти людей до Києва. Також на Тернопільщині на перевізників чиниться тиск правоохоронними органами щодо бажання взяти участь та доставити людей до міста Київ на мирне зібрання «Вставай Україно» 18 травня 2013 року. В той же час для перевезення людей до м. Києва обласною організацією Партії регіонів створюються сприятливі можливості.

-1 thoughts on “Василь Мудло – “небезпечний злочинець”, тому міліція не дозволить йому доїхати до Києва?

 • 08:25 | 18.05.2013 о 08:25
  Permalink

  Біля готелю Тернопіль, звідки віправляються маршрутки на Київ вже другий день пасуться ДАЇшники

 • 23:24 | 18.05.2013 о 23:24
  Permalink

  Злочинець, ну щось в цьому є справді коли він почав пити він став схожий на невідомо що тому могли і перепутати його, але дивно що на кожному посту ДАІ його (САМЕ ЙОГО) впізнавали…..

 • 09:24 | 20.05.2013 о 09:24
  Permalink

  Про Василя різне говорять, але респект йому за його вчинки і не зламну волю….А байки про те, що він пє розпосвюджують його вороги, під е раси з ПР, які вже не один місяця в районі намагаються знищити його авторитет

 • 14:11 | 27.01.2014 о 14:11
  Permalink

  В нього немає ніякого авторитету і не буде. А трохи бавиться в сильного чи то політика чи то журналіста, а немає дару ні до одного ні до другого. І кому він потрібний, так, що не треба з нього робити “героя” – бо таких як він мільйони.

Коментарі вимкнені.