Великодня радість для дітей від держохоронців… (фото)

Великдень – час добрих справ! Працівники Управління Державної служби охорони подарували радість Пасхи дітям із особливими потребами Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Завітавши до підшефних із основним атрибутом Великоднього свята – пасочками, правоохоронці змогли подарувати свою увагу і турботу, а дітки, в знак подяки, презентували їм власноруч зроблені писанки.

«Усі ми з радістю та благоговінням чекаємо на найвеличніше з християнських свят – день світлого Христового Воскресіння, готуємо до цього дня наші оселі та душі. Але найціннішою є готовність поділитися добром з іншими. Тому ми висловлюємо щиру вдячність працівникам Державної служби охорони, які готові допомогти тим, хто цього потребує. За Вашої підтримки ми зробили діткам свято», – поділилася директор закладу освіти І-ІІІ ступенів Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Ірина Король.

Управління Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області бажає всім гарного настрою напередодні Великодніх днів. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Світлого Великодня, смачної паски…

Коментарі вимкнені.