Від чого призовники ЗСУ не змогли втримати сміху

24 січня до військової частини № 3002 внутрішніх військ МВС України із театральним дійством – Маланкою – завітали брати Тернопільської Вищої Духовної семінарії.

Цей різновид українського вертепу відбувся із ініціативи братів – семінаристів та самих військових, які хотіли побачити вживу частину українського фольклору. Доки учасники Маланки готувалися до проведення культурного ранку, брати, відповідальні за військову частину, ознайомили всіх присутніх військових із історією походження, перебігом та формуванням цього обряду у нашій українській традиції.

Більшість із призовників були зі Львівської області, тому для них не було новиною, що у нашому народі існує такий вид театрального мистецтва, проте деякі з них родом зі Східної України і не знали, що це собою являє.

Всіх учасників Маланки військові зустріли радісно та привітно, із усмішкою на обличчі. Як тільки до аудиторії, де проводилася вистава, зайшли її персонажі, то призовники ЗСУ не змогли втримати сміху впродовж усього дійства.

На закінчення брати –семінаристи заспівали коляду, завінчували та побажали сили і наснаги військовим у їх нелегкому служінні. Опісля всі зійшлися до спільного фото та із оплесками військові попрощалися із мандрівним вертепом.

Як по закінченню говорили призовники, це дійство їм дуже сподобалося, пригадували вголос деякі смішні моменти із Маланки, та запросили братів завітати іще, бо мовляв, дуже хочуть ознайомитися із новими релігійними традиціями українського народу.

Коментарі вимкнені.