Відома тернопільська артистка потребує допомоги!

Наталія Лемішка – заслужена артистка України. Її голос зачаровує, зігріває душу та серце, її спів, мов живильне джерело відновлює сили, дарує спокій, мир та любов. Багатогранному таланту Наталії Василівни підкорилася сцена Тернопільського обласного академічного драматичного театру, де акторська майстерність, поєднана із співом німфи, переносить нас  у світ краси та гармонії.

Сильна невтомна жінка, повна енергії та прагнень до нових звершень, бореться із недугою. Лікарі поставили діагноз  – хронічний гепатит «С» та змішаний багатовузловий зоб ІІ ступеня

Лікування потребує великих коштів. Просимо Вас не залишитися байдужими до чужих проблем. Навіть невеликими, проте спільними зусиллями, ми зможемо повернути здоров’я, можливість жити повним щасливим життям людині з великим серце й світлою душею.

На порозі наших домівок Різдвяні свята. Будьмо милосердними й  зробімо добру справу для ближнього.

Отримувач: ПриватБанк

Найменування банку: ПриватБанк

Номер рахунку: 29244825509100

МФО: 305299

Код ОКПО: 14360570

Для поповнення карти 4149497812974139

Дякуємо за підтримку та допомогу!

Довідка: Народилась на Львівщині с. Наконечне, Яворівського р-ну. Любов до співу привила мама, котра і привела дівчинку до музичної школи (клас бандури). Після навчання їде до Тернопільського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка, де працює солісткою-вокалісткою і одночасно співає на сцені Тернопільської обласної філармонії.

З 2002 р.- присвоєно звання заслуженої артистки України. ЇЇ репертуар складають шедеври світової та вітчизняної вокальної музики, а саме : арії з опер Дж.Верді , Г.Доніцетті, Дж.Пуччіні, М.Глінки, Римського-Корсакова, М.Лисенка, а також романси та українські народні пісні.

 

Коментарі вимкнені.