Відомий тернополянин залишив четверо дітей і пішов у військо добровольцем

Тарас Пастух, депутати Тернопільської обласної ради у якого четверо дітей, попросився у військо добровольцем. Про це розповідає представник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Василь Лабай.

— Важко сидіти на дивані і спостерігати за тим, що відбувається зараз у державі. Коли ми були на Майдані з товаришами то не ховалися і не сиділи вдома, брали там безпосередню участь. Так само і зараз обов’язок кожного чоловіка не ховатися за кількістю дітей і іншими статусами, які можуть бути, а першими зголошуватися у рядовий, сержантський чи офіцерський склад і здобути чи відновити свою спеціальність й боронити Україну, — зазначив Тарас Пастух. — Звичайно хотілося щоби війна якнайшвидше закінчилася. Робота нікуди не подінеться. Буде держава у спокої і мирі, будемо дальше заробляти гроші. А сьогодні у мене інший обов’язок, адже кожна свідомий українець має зрозуміти, що якщо не зупинити ворога на кордоні, то за якийсь час він може бути у кожного вдома.

-1 thoughts on “Відомий тернополянин залишив четверо дітей і пішов у військо добровольцем

  • 20:34 | 1.08.2014 о 20:34
    Permalink

    О! Тарасик готується балотуватись у мери! Бігборди з агітацією не купувати російське з підписом Тараса Пастуха також не випадковими були.

Коментарі вимкнені.