Відважну та щиру Наталію Михно вітає “Погляд” і друзі

Фото Юрій Зелененький

 

Сьогодні день народження святкує жінка, яка є уособленням жіночності, витримки, успіху, прикладом для наслідування – Наталія Михно.

Від Івано-Франківська до Тернополя. Від учителя теребовлянської класичної гімназії до заступника голови ТОДА. Від редакторства гімназійного часопису “Нове покоління” до серії книг “Мандрівки Україною”. Наталія Володимирівна твердою ходою впевнено пройшла шлях мудрої, тендітної, вишуканої леді.

У цей день не буде ліку квітам у Ваших обіймах. Не буде ліку й щирим побажанням. “Погляд” радіє за ваші успіхи та разом із друзями вітає зі святом.

Анжела Кардинал – в.о. голови громадської організації “Тернопільський прес-клуб”:

Наталка Михно – надзвичайно позитивна, щира Жінка, тубротлива матуся, кохана дружина, письменниця яка любить свою країну, успішний політик.

В день народження хочеться їй побажати успіхів та наснаги, мудрості та терпіння, професіоналів у команді, здоров`я та сімейного щастя, миру та злагоди. Нехай вдало втілюються усі її добрі справи!!!

Ірина Зелененька, креативний директор фотостудії “АртЛюкс”:

Я рада знайомству з такою змістовною і цікавою людиною. У неї є чому повчитись. Наталя Володимирівна – відважна жінка. У цьому могли переконатися усі під час Євромайдану, коли щонеділі вона виходила зі словом до людей.

Вона інтелігентна і добра людина. Спілкування з нею — суцільне задоволення, вона щира . Я, між іншим, ніколи не бачила її в поганому настрої.

Бажаю Наталі зробити маленьку “Грузію” в своїй галузі в ОДА і довести, що зміни на краще — це можливо. А ще бажаю команду однодумців, яка допоможе у здійсненні задуманого.

Коментарі вимкнені.