Віктор Пашник, який у Тернополі виступав попри холод у залі, співатиме вночі біля прощальної ватри “Підкаменя”

У неділю, 21 липня, завершуватимуть найвідоміший фестиваль на Львівщині “Підкамінь” прощальною ватрою. Для цього спеціально запросили гурт “Тінь сонця” та віртуозного бандуриста Віктора Пашника. 

Цей бонус організатори придумали для шанувальників гурту «Тінь сонця» та відомого бандуриста Віктора Пашника.

«Ми прагнемо відновити українську традицію, коли біля ватри збирається молодь й співає разом українських пісень, – розповідає куратор Марія. Для цього ми запросили на святкову ватру відомих музикантів та кілька молодих бардів зі Львова, які разом з фестивальною публікою виконуватимуть відомі композиції!»

«На час фестивалю ми будемо ще в дорозі з Росії, де маємо тур, – розповідає Сергій Василюк, лідер гурту «Тінь сонця», – і хоча на сцену «Підкаменю» не встигаємо, біля ватри заграємо із задоволенням! Я тішуся, що маю таку нагоду, бо знаю, що там зберуться шанувальники української пісні та гурту «Тінь сонця».

Для того, щоб молодь біля ватри була активнішою, організатори підготують близько півсотні безкоштовних співаників з текстами композицій, що прозвучать на вечорі.

Нагадаємо, що «Підкамінь-2013» відбудеться 19-21 липня в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

До слова, тернополяни мали нагоду познайомитися минулоріч із віртуозним бандуристом Віктором Пашником у Тернопільському центрі комунікацій. Він розповів, як наколядував на перший велосипед. Згодом виступав у “Перемозі”. Там було надзвичайно холодно і глядачі навіть пропонували поділитися курткою із артистом, який грав у одній лише вишиванці. Але він відмовився і час від часу хухаючи на руки, подарував тернополянам незабутій лірично-патріотичний вечір.

Більше відео з Віктором Пашником у Тернополі ТУТ.

Коментарі вимкнені.