“Влада — це рентген і реальне випробування людини”, — тернопільський політик Петро Ландяк

Роздумами про те, що таке влада, і які випробування для людини вона створює, поділився депутат Тернопільської міської ради, голова обласного осередку партії “Громадянська позиція” Петро Ландяк. 

“Влада — це рентген і реальне випробування людини, — вважає Петро Дмитрович. — Перелистуючи дописи в Facebook, багато користувачів писали раніше чи пишуть в даний час актуальні і правильні речі, демонструючи при цьому засади правди, чесності, прозорості, справедливості. Стосується це осіб, як загальнодержавного, так і місцевого рівнів. Але найцікавіше в іншому: коли приходять люди до влади, їхні дії, від попередніх декларацій, дуже часто чомусь змінюються майже на 180 градусів. Чому так? Може, потрібно глибше і уважніше оцінювати кандидатів в політику та громадських діячів, аби не доводилося ставати на ті ж граблі? Бо буває, що до приходу у владу людина каже правильні речі, а потім ніби з нею щось пороблено…”.

Довідково. Петро Дмитрович Ландяк народився 25 червня 1961 у с. Кошилівці Заліщицького району. У 1998 році обраний депутатом Тернопільської міської ради, працював в депутатській комісії з питань бюджету. У 2002 році повторно обраний депутатом міської ради, очолював депутатську комісію з питань економіки. З 2002 року займався питаннями тарифоутворення та організацією роботи житлово-експуатаційних контор, міськводоканалу та міськтеплокомуненерго м. Тернополя. У 2006 році разом з однодумцями заснував громадську організацію «Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг». Нині заступник голови партії «Громадянська позиція», голова її Тернопільської обласної організації.

Коментарі вимкнені.