Влада яких міст має право називатись європейською?
В попередніх дописах Петро Ландяк інформував, що для мешканців міст і селищ України, де функціонує централізоване опалення, владою встановлюється єдиний, на весь опалювальний період, тариф на опалення, який розраховується на середньодобову температуру цілого опалювального періоду. Виходячи з цього проводити перерахунки лише за частину опалювального періоду, так як це робили з 19 грудня чи навіть з 1 грудня — неправильно і недопустимо!
— Розумію, що вже іде новий опалювальний період і теплопостачальні організації проводять по ньому перерахунки, — каже Петро Ландяк. — Однак можливо цікаво буде взнати, як в обласних центрах Украіни проводили перахунки по теплу за опалювальний період 2015-2016 років?
Так ось: порівнюючи фактичну температуру зовнішнього повітр’я з нормативою, в Івано-Франківську проводять перерахунки ще з 2012 року (це я прочитав на сайті їх комунального теполопостачального підприєства- молодці !!!); в Хмельницькому – з 1 листопада 2015 року- також добре; в Чернівцях, Полтаві, Києві, Миколаєві – з 1 грудня 2015 року (так як рекомендувало Міністерство регіональної політики і житлово- комунального господарства- і їх можна ще похвалити).
А в Тернополі, Львові, Рівному, Луцьку, Житомирі- знехтували рекомендаціями профільного міністерства і перерахунки за тепло провели лише з дати введення в дію урядової постанови,тобто з 19 грудня 2015 року. Тут скажу- НЕ ГОДИТЬСЯ!!!
Тоді в мене виникає питання: влада яких міст має право називатись європейською?
Коментарі вимкнені.