Володимир Кріса, Тарас Циклиняк та інші готують чергову родзинку для Тернополя

Завершується робота над макетом, нині неіснуючої, Першої тернопільської державної гімназії. Про це повідомляє один з ідейників Тарас Циклиняк.

На сучасній вулиці Сагайдачного до подій весни 1944 року стояла будівля Першої гімназії, яка дала світу чимало видатних та непересічних постатей, якими Тернопіль може пишатися. Посеред них фізик Іван Пулюй, біохімік Іван Горбачевський, композитор Денис Січинський та багато інших. Споруду зведено в 1825 році.

Над проектом невеличкого макету-пам”ятника працюють та долучилися і допомогти у реалізації (порадами, консультаціями) Andrey MaslivetsVolodymyr KrisaBoris SoloninDmytro Muljarchuk, Тарас Циклиняк, Володимир Мороз, Ігор Дуда та інші.

  • Перебуваємо на завершальній стадії. Плануємо відкрити пам’ятку 4 листопада, бо саме цього дня освітній заклад започаткував свою роботу у нашому місті, але, на той час, не у власному приміщенні. Отож, 4 листопада (якщо відкинути моменти щодо старих/нових стилів) закладу могло б виповнитися 198 років! Наразі на цю дату плануємо відкриття.  Надіюся і спільно плануємо що об’єкт буде з однієї сторони скромним та компактним, а з іншої поважним з огляду на історичну значимість, – каже Тарас Циклиняк.

Коментарі вимкнені.