Володимира Стаюру відзначити медаллю «За жертовність і любов до України» (відео)

unnamed-1Під час чергового засідання Тернопільської обласної ради настоятель Свято-Троїцького духовного центру отець Анатолій Зінкевич вручив нагороди від імені Патріарха Філарета політикам та громадським активістам.
– Сьогодні ми як представники церкви, споглядаючи злободенні справи, бачимо і розуміємо, наскільки потрібна молитва і наскільки потрібне Благословення Боже і підтримка, щоб ми вийшли з нашої руїни на загальнодержавному рівні. В першому тисячолітті у нас була боротьба за ідеали, за духовні цінності, у другому – за технічний прогрес, що ми виберемо в третьому – так воно буде іти і далі. Тому мені сьогодні дуже приємно зробити таку хорошу місію, виконати благословення Патріарха і відзначити людей за вашу добру працю, за те, щоб Тернопільщина була однією із кращих областей в Україні , – звернувся до присутніх отець Зінкевич.
Медаллю «За жертовність і любов до України» був відзначений депутат Тернопільської міської ради, «свободівець» Володимир Стаюра.
– Для нас, українців, духовність завжди йшла поряд із патріотизмом. Ми завжди шанували релігійні свята, наші предки йшли на війну з молитвою і під покровом святих. Незмінними ці принципи залишаються і зараз. Для мене важливо залишати по собі не лише політичні, громадські, але й духовні справи, показувати приклад молодому поколінню, – наголосив Володимир Стаюра.

Коментарі вимкнені.