Вперше за шість років Сергій Надал наклав вето на земельне питання

Завтра, 5 травня, о 10 годині міський голова  Сергій Надал збирає депутатів заради одного питання. На минулій сесії, 25 голосами було надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0978га за адресою вул. Митрополита Шептицького, 34 ПП «Оранж А».  А Сергій Надал вперше за шість років свого мерства наклав вето на земельне рішення.  І не тому що рішення незаконне, а через особистий конфлікт з екс-начальником управління Держкомзему в м. Тернополі Юрієм Фроловим.  Тепер щоб подолати вето мера потрібно 28 голосів.

Найшвидше всього, вето не буде подолане, адже на даний час Сергій Віталійович веде активні переговори з депутатами та домовляється як тільки зможе.

Цікаво, чому меру на думку не спадало заветувати рішення по скверу Миру, по Парку Національного Відродження, по Лепкого 12, по плану зонування, який не відповідає генеральному плану, хоча купа активістів просто волали про незаконність цих та інших рішень, – каже громадська активістка Олена Степанова.

 

 

 

 

 

Коментарі вимкнені.