Врожай озимого ячменю перевершив очікування бучацьких аграріїв

У ТзОВ «Бучачагрохлібпром» завершили збирання озимого ячменю. За два-три дні у поля вийдуть вже комбайни, котрі молотитимуть озиму пшеницю та горох.

Заступник директора з рослинництва ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Тарас Швець каже, що рік для аграріїв видався вдалим, а показники врожайності значно вищі, ніж очікувалося.

– Зима була досить важкою для господарників, позаяк, врожай озимого ячменю видався на славу. Підприємство посіяло його цьогоріч на площі 2248 га, середня врожайність склала 70-75 центнерів на гектар. Вже зараз на полях ми підготовляємо землю під майбутній посів, вносимо мінеральні добрива, – розповідає Тарас Швець.

З дня на день агропідприємство Петра Гадза продовжить жнива. Говорять у ТзОВ «Бучачагрохлібпром» і про попередні очікування. Озимої пшениці засіяли на площі 6311 га і планують зібрати від 8 до 10 т/га. Бачать аграрії і прекрасні сходи гороху, прогнозують, що з 529 гектарів зберуть не менше 5-5,5 т/га.

– Досить результативним видався рік і для озимого ріпаку, цього року ми засіяли його на близько 4000 гектарів, однак вже в наступному збільшимо площу під посів до 5000 га, – каже Тарас Ярославович. – Загалом же, за сприятливих погодних умов у ТзОВ «Бучачагрохлібпром» жнивна кампанія закінчиться до місяця часу, тобто в першій декаді серпня.

Коментарі вимкнені.