Вирок за вбивство косою – вісім років

Нещодавно на Тернопільщині вирок Бучацького районного суду вислухав  44-річний місцевий житель. Чоловіка було визнано винним за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) та засуджено до 8 років позбавлення волі.

Трагедія сталася у жовтні минулого року. Мешканець одного з сіл Бучацького району вирішив розжитися природнім паливом. Чоловік приїхав у ліс, завантажив підводу дровами і вирушив додому. Але дорогою його перестріли заготовачі – троє приїжджих, які найнялися на сезонні роботи у місцеве лісництво. Чоловікам не сподобалося, що без їхнього дозволу забрали дрова. Почали розбиратися з крадієм, пригадали йому, що це не вперше, та відібрали у нього коня з підводою.

Такий розвиток подій розлютив селянина. Спересердя чоловік побіг до тещиного будинку, знайшов косу і подався до кривдників з’ясовувати стосунки. Подальші події розгорталися на очах у його тещі, з якою разом вимагали віддати воза та коня. Чоловіки натомість захотіли могорич. Це ще більше розсердило запального селянина. Він схопив косу та  вдарив гострим кінцем жителя Шумського району в груди. Поранення виявилося смертельним. Потерпілий помер на місці.

Про те, що місцевий житель заподіяв важке поранення, повідомили міліціонерів Бучацького райвідділу міліції. Слідчо-оперативна група разом із медиками одразу виїхали на місце події. Підозрюваного у скоєнні тяжкого злочину правоохоронці затримали «за гарячими слідами».

На час оголошення вироку вбивця вже майже рік перебував під вартою, то ж ще сім літ за ґратами йому доведеться спокутувати провину, повідомляє прес-служба.

Коментарі вимкнені.