Виявляється на Тернопільщині Валентин Хоптян зробив рай

Якими здобутками може похвалитися область за час керівництва Валентина Хоптяна? Відповідь на це запитання дав очільник Тернопільщини під час звіту про свою роботу під час відначення трьох-річчя призначення його на посаду голови  ОДА.

– Три роки тому Президент України доручив мені почесну та відповідальну місію – керувати Тернопільщиною, розвивати цей край, а життя його мешканців зробити кращим. Я не раз переконувався, що люди хочуть конкретних справ, їм набридли обіцянки та балачки. Президент поставив завдання: вивести Україну в число двадцяти розвинених держав світу. Впродовж останніх трьох років я разом з командою допомагаємо главі держави втілювати мрію у життя. І нам це вдається. Область піднялася з останніх позицій і потрапила в 10 кращих за соціально-економічними показниками. Ми працюємо для того, щоб мешканці краю могли гідно заробляти у нас, а не їздити по закордонах. Ми поступово реконструйовуємо існуючі підприємства і будуємо нові сучасні, – звітує Валентин Антонович.

-1 thoughts on “Виявляється на Тернопільщині Валентин Хоптян зробив рай

  • 00:18 | 8.01.2014 о 00:18
    Permalink

    Це про цього Хоптяна рік тому писала вся преса,що він убив в ДТП людину біля Чеміровець?А та автівка з доларами на Хрещатику з тернопільськими номерами про котру справу спустили вниз у невідомість далі возить долари комусь до столиці?

Коментарі вимкнені.