Як активна громада Тернополя закликає зупинити плани міської влади щодо забудови стадіону житловими будинками

Спартакіада на стадіоні «Текстерно» показала що згуртований народ = єдиний народ = єдина Україна = процвітаюча держава. Про це розповідає активістка галина Цінкевич.
Спорт! Спорт! Спорт!
Стадіон, басейни, корти – атрибути знані спорту, боротьби, змагань, наснаги, сили, спритності, відваги.
Протиборство, перемоги – спортом пройдені дороги.
Успіх, результат, медалі, сльози, гімн на п’єдесталі.
Праця, піт і тренування.
Підсумовує старання – новий світовий рекорд.
То ж приймай вітання, СПОРТ!
5 липня 2015 року на стадіоні «Текстерно» відбулась “ДРУГА ДВОРОВА СПАРТАКІАДА”, яка зібрала всіх охочих позмагатися й продемонструвати свою міць, силу і здоровий дух у здоровому тілі. Мета спартакіади – від дворового спорту до здорової нації!!!
У рамках спортивного дійства відбулися: турнір з міні-футболу серед дворових дорослих та дитячих команд, змагання з армспорту, військово-патріотичний вишкіл, показові виступи з аеробіки, східних танців, панкратіону, гирьового спорту, естафети для дітей, конкурси для малюків, усі бажаючі могли зіграти у шахи, шашки, нарди та ін.
Спортивне свято розпочалось розважально-танцювальними та спортивними показовими виступами. До уваги глядачів були показові виступи учасниць танцювальної школи-студії “Перлина” (керівник Тетяна Пристаєцька), котрі виконали танець у стилі трайбл «Дух єдності» та танцювальну композицію Стихія Землі.
На наше спортивне свято завітали вихованки спортивно – танцювального центру Fitness House. Спортсменки з аероденсу виконали композицією «Тільки в нас на Україні», а спортсмени з аеробної гімнастики також мали нагоду показати свою майстерність. Тренують дітей Наталія Олексюк та Ірина Романюк. Тренер та суддя Національної Категорії зі спортивної аеробіки Наталія Олексюк провела майстер-клас з танцювальної аеробіки, а сертифікований інструктор із ЗУМБИ Олена Коцюбинська провела майстер-клас для діток ZUMBA kids.
Далі згідно з програмою спартакіади відбулись поєдинки з панкратіону вихованців спортивних клубів «ЦЕНТУРІОН» та «ТИТАН» (тренер Теодор Аркуша та Тарас Аркуша). А також відбулись показові виступи з гирьового спорту вихованців фізкультурно-спортивного товариства «Колос», які тренуються в Палаці Спорту «Текстильник» під керівництвом Заслуженого тренера України Зеновія Кульчицького, Володимир Дзюба – майстер спорту України з гирьового спорту, багаторазовий чемпіон області та призер всеукраїнських змагань та Роман Сіправський – чемпіон світу в естафеті з гирьового спорту у поштовху довгим циклом.
Спортивне дійство проводилось у національно – патріотичному дусі та культурно – патріотичному форматі. З метою військово-патріотичного виховання, яке є складовою частиною національного виховання, інструкторський склад військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім» під керівництвом Миколи Більчука провели навчальний вишкіл. Всіх охочих навчали як користуватися автоматом Калашникова та пістолетом Макарова. А Голова об’єднання інвалідів війни у Афганістані Олексій Корицький провів навчання для молоді з початкової військової підготовки, а саме: навчання та техніка виконання метання гранат на дальність та на точність; ознайомлення з протигазом, його призначення та використання.
На наше свято завітав музичний гурт «РД» (художній керівник Роман Лотецький), який подарував концертну програму для учасників спортивного заходу.
Відбулись дві фінальні зустрічі серед дитячих та дорослих команд.
Дитячі команди-учасниці:
1. Дитячий клуб «БАРСА» – І місце
2. Дитячий клуб «ДВІР» – ІІ місце
Дорослі команди-учасниці:
1. Нива – І місце
2. Текстильник – ІІ місце
Простота, демократичність, особлива емоційність – ось, що привернуло увагу до змагань з армспорту (суддя Ігор Лисий).
Далі на учасників спартакіади чекали різноманітні естафети та конкурси. Досить масово та цікаво пройшов конкурс на найкраще виконання української пісні та патріотичного вірша.
А компанія Ламбре організувала дитяче свято розмальовуючи діток в стилі арт з подальшою участю малюків у конкурсі закидання м’ячика у баскетбольне кільце. Даний захід викликав бурхливі позитивні емоції дітлахів чим ми завдячуєм представникам компанії Ламбре-Тернопіль.
На завершенні змагань організатори привітали всіх учасників із перемогами та вручили солодкі призи, медалі та грамоти. Та побажали якнайбільше перемог на спортивному поприщі. А ще пообіцяли організовувати подібні спортивні зустрічі регулярно – хоча б раз у рік.
Під відкритим небом працювала “спортивна” кухня де безкоштовно пригощали усіх учасників “Дворової спартакіади” на стадіоні “Текстерно”. Мешканці довколішніх будинків порались навколо невеличкої “кухні”, яку самі і організували. Щоб вогнем не понищити траву на стадіоні, організатори завбачливо принесли спеціальні мангали, де й варили у казанах смачну їжу.
Спортивне свято для тернополян із усіх мікрорайонів міста організували представники громадських організацій та небайдужі мешканці, які мали на меті створити патріотичну атмосферу єднання, сили, волі та духу як усім учасникам так і всім навколо! І саме в такий спосіб активна громада Тернополя закликає зупинити плани міської влади щодо забудови стадіону житловими будинками.

Коментарі вимкнені.