Як чемпіонка та бізнесмен ганяли сім’ї у Тернополі (відео, фото)

Вісім сімей не лише з Тернополя, а й з районів, взяли участь у сімейному святі спорту 11 травня, на спортмайданчику біля озера. Перехожі зупинялися, спостерігали, запитували, коли будуть наступні схожі змагання та як до них можна долучитися.

Три сім’ї-переможниці отримали “золоті”, “срібні” та “бронзові” медалі, грамоти, цінні призи та грошові сертифікати на сімейний обід у розважальному комплексі “Максим”. За перше місце сім’я лідерів дістала ще й блискучий кубок.

– Такі змагання дуже здружують сім’ї, – каже ініціатор свята, чемпіонка світу з пауерліфтингу Ліля Проць. – Адже вони вчаться не лише разом переживати радість перемоги, а й поразки. Плануємо проводити подібні заходи регулярно, бо бачимо, що тернополяни активно цікавляться спортом – перехожі запитували, як можна дізнаватися про наші подальші свята.

Участь у святкових змаганнях взяли вісім сімей. З них шість – тернопільські, одна – із села Дичків (Тернопільський р-н) та одна із Теребовлянського району.

Проте призові місця зайняли тернополяни:

  • 1 місце – сім’я Булич (Тернопіль)
  • 2 місце – сім’я Середа (Тернопіль)
  • 3 місце – сім’я Кізілових (Тернопіль)

Довідка:

Сімейне свято спорту провели з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

Ідейний натхненник сімейних змагань – відома у Тернополі спортсменка Лілія Проць. Вона взяла на себе роль спортивного менеджера та об’єднала зусилля державних структур із можливостями небайдужих підприємців.

Так, складали програму та залучали волонтерів: управління з питань фізкультури і спорту ТОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», міська рада, Тернопільська міська молодіжна громадська організація ФСК «СПОРТ–КЛАС».

А розваги для діток та цінні призи організували: бізнесмен, співвласник РК “Максим” Віталій Мариновський; ПП Олійник – ТОВ “Надзбручанська”; сайт для бітьків і дітей dity.te.ua.

Коментарі вимкнені.