Як долучитись до роботи “Громадської охорони” в Тернополі

Це заява – роздрукувати, заповнити, принести в міську раду, а ще краще – знайти свого депутата-мажоритарника, і через нього передати. Адже найкраща координація всієї роботи через нього. Ті райони міста, на яких депутатами є “регіонали” – забезпечені додатково депутатами інших фракцій.

Потрібні люди з автомобілями – в разі чого щоб міг виїжджати екіпаж з 3-4 людьми. Контакти через мобільні телефони. Якщо якісь питання, проблеми з цим або пропозиції – пишіть сюди в обговорення. Офіційний статус учасника громадської охорони – це форма народного патрулювання, яка була в Тернополі ще з “радянських” часів – колишні “дружинники”. Зараз ми наповнюємо структуру додатковими людьми, мотивованими на те, щоб захистити свої домівки, дітей і батьків в той час, коли міліція перестала захищати народ, якому давала присягу на вірність. Повідомлють у групі ЄвроМайдан Тернопіль.

-1 thoughts on “Як долучитись до роботи “Громадської охорони” в Тернополі

 • 19:01 | 24.01.2014 о 19:01
  Permalink

  Прошу розяснити , зрозумів що це суто по тернополю :
  -Зобовязуюсь надавати допомогу органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки
  -Зараз ми наповнюємо структуру додатковими людьми, мотивованими на те, щоб захистити свої домівки, дітей і батьків в той час, коли міліція перестала захищати народ, якому давала присягу на вірність.
  ?????????????????????????????????????????????????????????
  ским співпрацювати ???????????????????????? з міліцією чи з депутатами , чи з самообороною , чи так от нас 3-4 чоловіка ось і вся армія а там видно буде ???

  ПРОШУ РОЗЯСНИТИ “ХТО ЧИЙ КУМ”

Коментарі вимкнені.