Як на Теребовлянщині викид аміаку знешкоджували (фото)

Відповідно до розпорядження голови Тернопільської облдержадміністрації від 18 грудня 2012 № 1063 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2013 рік» Управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ініційовано проведення тренувань з органами управління Теребовлянської ланки Тернопільської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у випадку виникнення аварій із викидом небезпечних хімічних речовин.

Такі тренування відбулись 20 вересня 2013 року в селі Золотники Теребовлянського району на хімічно-небезпечному об’єкті приватного підприємства «Альма-Віта».

Згідно із тактичним задумом, стався обвал будівельних конструкції приміщення компресорної для зберігання ємностей з аміаком. В результаті чого отримали пошкодження ємності, відбувся витік аміаку в кількості 1,5 т.

Завдяки злагодженим діям працівників хімічно-небезпечного об’єкту у взаємодії зі службами цивільного захисту Теребовлянського району, під час тренувань, в умовах, наближених до реальних, у короткі терміни було ліквідовано наслідки викиду небезпечних хімічних речовин.

Підводячи підсумок проведених заходів можна з упевненістю стверджувати – органи управління та сили цивільного захисту готові до дій за призначенням.

Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області

Коментарі вимкнені.