Як студенти ТДМУ досліджували історію міста і вишу

20 листопада 2018 року на кафедрі фізіології з основами біоетики та біобезпеки відбувся виховний захід зі студентами кураторських груп на тему «Тернопіль – місто наших студентських років».

Розпочав засідання завідувач кафедри, професор Степан Вадзюк. Він відзначив, що кожна освічена людина розуміє, що без історії своєї держави, рідного краю не може бути національно свідомого громадянина. Минуле – це своєрідний досвід, який ми переймаємо від батьків, дідів, наставників. Без інформації попередників так ніколи б і не дізналися традицій, звичаїв, культури, форм поведінки.

На фото завідувач кафедри, проф. Вадзюк С.Н.

Професорсько-викладацький склад разом зі студентами кураторських груп заслухали цікаву презентацію студента Іллі Сороківського на тему «Історія Тернополя: визначні місця та архітектурні пам’ятки».

На фото виступ студента Іллі Сороківського.

Інформативними були презентація і виступ студентки Люби Романець, яка доповіла присутнім про основні здобутки найвидатніших людей Тернополя, зокрема Яна Тарнавського, князя Острозького, родини Барвінських та ін.

На фото виступ студентки Люби Романець.

Студент Андрій Облещук представив присутнім цікаву презентацію на тему «Історія ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України»».

На фото виступ студента  Андрія Облещука.

Слухачам дуже цікаво було дізнатися про історію закладу, студентами якого вони є, та історію міста, в якому навчаються.

На фото зліва направо: ас. Шмата Р.М., ас. Волотовська Н.М., ас. Зарічна О.Й., доц. Ратинська О.М.

Джерело: сайт ТДМУ

Коментарі вимкнені.