Як тернопільська міліція ганебно зустріла воїна АТО (відео)


Боєць (рядовий) Володимир Гричина з 54-го Прутсько-Померанського окремого розвідувального батальйону (добровольчий курінь УНСО), учасник боїв в зоні АТО каже, що в рідному Тернополі його зустріли шість міліціонерів та звинуватили у тому, що він незаконно зберігає зброю.

– У Маріуполі, Дніпропетровську нас зустрічали добре.

А от зустріч в Тернополі обурила. Я розумію, що в країні фактично йде війна. Коли я приїхав на Тернопільський залізничний вокзал, то мене зі зброєю зустріло шість міліціонерів і попросили піти з ними. Так, справді з собою я мав димову “шашку” та мисливський ніж. Справа в тому, що я просто не встиг все здати, бо із АТО мене відправляли вертольотом. Наші міліціонери мене попросили піти у відділок, де тримали.

Це воїна АТО дуже обурило та образило, чоловік розповідає, що міліції слід уважніше дивитись не тільки до солдатів у військовій формі, а й до тих, то приїжджає у цивільному.

– Обурило й те, що на сайті транспортної міліції на Львівській залізниці одразу була подана інформація, що затримали бійця АТО, який незаконно перевозив зброю. Я попросив викликати військову міліцію, але транспортники на це не відреагували, – каже Володимир Гричина.

Згодом всі непорозуміння владнали, проте Володимир Гричина зауважує, що таке поведінка міліціонерів щодо солдатів є неадекватна.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Коментарі вимкнені.