Як тернопільські правоохоронці пильнують, щоб не побили комісарів

Тернопільські міліціонери запевняють, що вони не вручають повісток, а лише пильнують, щоб не побили комісарів

Тернопільські міліціонери визнають, що не мають жодних законних підстав вручати повістки. Як зазначив начальник міліції громадської безпеки обласного управління внутрішніх справ Руслан Балик, правоохоронці не беруть участі у врученні повісток. Тим часом, на Тернопільщині надходять повідомлення, що міліціонери таки долучаються до роботи військових комісарів.
“ Бути присутнім і вручати повістку“ – це різні речі.  Під час роботи працівників військових комісаріатів досить часто відбуваються конфлікти із родичами чоловіків, які підлягають мобілізації. У таких випадках залучаються міліціонери для забезпечення громадського порядку та безпеки громадян. Також працівники ОВС фіксують можливі незаконні дії зі сторони учасників конфлікту.
Втім, як зазначає Руслан Балик, правоохоронні органи розшукують осіб, що ухиляються від мобілізації?
Згідно з законодавством України працівники міліції здійснюють розшук осіб, що переховуються від мобілізації. Списки таких осіб та постанови на їх привід надаються до органів внутрішніх справ військовими комісарами. Постанови про привід санкціонують прокурори на місцях.

Коментарі вимкнені.