Як тернополянка “виграла” багато проблем

До молодої тернополянки на мобільний телефон надійшло повідомлення про те, що вона стала щасливим власником нового автомобіля. Дівчина невимовно зраділа такій удачі та одразу зателефонувала за вказаним у повідомлені номером, аби дізнатися про умови акції. Невідомий чоловік, представившись працівником автомобільної компанії, яка проводить лотерею, пояснив: щоб отримати іномарку, дівчина повинна оплатити усі витрати.

За вказівкою шахраїв, потерпіла сплатила за оформлення документації на транспорт, послуги кур’єра, який доставить усі документи та за транзитні номери для автомобіля. Всього – 15 590 тисяч гривень. Представник компанії, запевнив, що після надходження коштів та оформлення документів, автомобіль одразу вирушить до нового власника. Через деякий час тернополянка знову зателефонувала, організаторам акції, аби уточнити, де і як вона зможе забрати свою машину. Однак номер, з якого надходили дзвінки, вже не обслуговувався. Жінка зателефонувала «102».

Працівники поліції встановлюють особу організатора «виграшної» акції. За фактом злочину відкрито кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не довіряти сумнівним повідомленням про виграш.

Не поспішайте переходити за посиланнями, набирати коди, відправляти смс, переводити гроші на рахунки, повідомляти особисті дані банківських карток. Ретельно перевіряйте отриману інформацію.

Якщо ж ви все ж стали жертвою шахрайства, негайно телефонуйте 102.

Коментарі вимкнені.