Юрій Лубкович відбілює свою біографію (фотофакт)

Саме Нострадамусом  можна назвати редактора одного з Інтернет-ресурсів Тернополя. На цьому сайті ще ніби 2 грудня минулого року з’явилась стаття про те, що Юрій Лубкович єдиний керівник на Тернопіллі, який засудив дії Януковича проти Євромайдану.

Доказам цього стало твердження, що Юрій Лубкович  ще 1 грудня 2013 року у соціальній мережі залишив коментар під фото прапорів ЄС та України – “Україна європейська – мій особистий вибір!”. Правда це нічого, що саме цей коментар з’явився лише 7 квітня.

Схоже пан Юрій взявся активно відбілювати свою біографію за допомогою Інтернету. Правда він забув, що Інтернет пам’ятає все.

Як повідомляв Тернопільський тижденьу Партію регіонів новоявлений любитель України  вступив у жовтні 2011 року. Юрій Лубкович два роки працював помічником Хоптяна, робив каву, носив документи, ділився “важливою” інформацією, за що був винагороджений посадою начальника управління. Освоївшись, молодий чиновник вирішив не зупинятися на досягнутому і відверто мітив на посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань. Про наближеність пана Юрія до Хоптяна говорить той факт, що він один з небегатьох чиновників-начальників користувався службовим автомобілем, хоча інші їздили власним чи громадським транспортом. До речі, під час буремних подій на Майдані, про Юрія Лубковича ніхто ніде не чув, але одразу по завершенню революції, чиновник дозрів до свого бачення подій. Але про те, що він вийшов з Партії регіонів – ні слова.

Коментарі вимкнені.