Як зробити тернопільський Майдан Волі більш комфортним та популярним, знає Тарас Циклиняк

Відомий тернопільський краєзнавець та екскурсовод Тарас Циклиняк знає, як зробити тернопільський Майдан Волі більш комфортним та популярним. Про це він пише у мережі Фейсбук.

Чи не усі екскурсійні маршрути пролягають через Майдан Волі. Площа знакова для історії міста, але, на жаль, не надто популярна. Маю на увазі той факт, що посидіти на лавочці особливо бажання не виникає. У сонячну погоду висидіти там неможливо, так само як і у вітряну. По великому рахунку майдан слугує транзитною зоною, яка сполучає набережну із центром.

Найбільш затишною, на мою думку, частиною є його південна сторона. У радянські часи там існувало кілька пішохідних доріжок. Їх відсутність створює незручності. До того ж саме від від південно-західного кута майдану відкривається чудовий вид на Катедральний собор.

Чи не було б доречно відновити такі пішохідні доріжки та встановити там лавочки? Для цього не доведеться нічого вирубувати чи шкодити існуючим зеленим насадженням. Можливо варто перейняти досвід створення/організації простору у австрійські та польські часи?

Звісно, що згадую про туристів, бо часто із ними працюю, але перш за все такі зміни були б корисні тернополянам.

Коментарі вимкнені.