Яка сім’я у Тернополі найспортивніша (фото)

10 травня з нагоди Міжнародного дня сім`ї  Тернопільський обласний центр фізичного здоров`я населення “Спорт для всіх» провів обласний етап змагань «Мама,тато, я – спортивна сім`я». Вже вдруге в ньому приймала участь родина прот.Вячеслава Кізілова-старшого військового капелана Тернопільської області УПЦ Київського Патріархату, настоятеля церкви»Введення в храм Пресвятої Богородиці» на масиві Дружба(вул.Карпенка 22а). Дружина  Галина Олександрівна – вчитель англійської мови та образотворчого мистецтва ЗОШ №4 та син Ілля-учень 3-а класу.Того року родина зайняла 3-тє місце, а сьогодні стали переможцями в Тернопільській області.

Напередодні Владика Нестор благословив на участь в змаганнях родину капелана.Як завжди раненько настоятель,родина та парафіяни молилися у храмі,а вже незабаром і ще з дев`ятьма родинами змагалися та відчували молитовну  підтримку  усіх.

«Це було справжнє свято. Ми мали нагоду пригадати, наскільки це є приємне відчуття-рухатись і перемагати», – поділилася родина.

Тепер наших переможців чекає фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» в м.Києві  14-16 травня 2015 року.Бажаємо перемоги!

Коментарі вимкнені.