Які повідомлення про порушення на виборах надійшли тернопільським правоохоронцям (відео)

25 травня на засіданні прес-клубу “День виборів”, про ситуацію навколо голосування в нашій області розповіли правоохоронці.

Так, заступник начальника УМВС в Тернопільській області Балик Руслан Михайлович розповів, що в області створено 1183 виборчі дільниці.

З початку передвиборчої кампанії зафіксовано вісім повідомлень, що стосуються: пошкодження біг-бордів, розміщення інфрмації яка дискредитує одного з кандидатів, щодо виборів мера Збаража та неналежної організації “дня тиші”. Проте вони не впливають на виборчий процес.

– 25 травня телефонували усі 18 районів (в т.ч. м.Тернопіль) – вибори почалися своєчасно, без затримок та порушень.

Коли уже почався виборчий процес, тоді надійшло повідомлення про те, що на одній із дільниць людина порвала бюлетень. Міліція зреагувала.

– Також повідомлення надходять з ряду районів – але вони не впливають на вборчий процес. Це відсутність освітення в двох населених пунктах в Борщівському районі.

Було повідомлення з декількох дільниць, де не вистачало бюлетенів на ту кількість виборіців, які були внесені в реєстр. Питання врегульоване миттєво.

Станом на 11.00 порушень, які підпадають під кимінальний кодекс України працівниками органів внутрішніх справ не зафіксовано.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.