«Якщо шукаємо українських святих, то поїдьмо в Красноярський край», – архиєпископ Василій Семенюк

Про це сказав владика Василій, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський, 6 липня під час проповіді з нагоди празника всіх святих українського народу на парафії Зарваницької Матері Божої, що по вулиці Петрушевича (Тернопіль).

Першоїєрарх Тернопільсько-Зборівський підкреслив: «Підіть у Красноярському краю на український цвинтар. Саме там є могили тисяч відомих і невідомих українських мучеників, які стали святими через свою любов до Церкви та Батьківщини-України».

Архиєрей також закликав вірних до молитви за Україну: «Любіть Україну, моліться за неї, щоби вона були неподільною та не гинули наші сини». Владика запросив вірних на Всеукраїнську та молодіжну прощу до Зарваниці 19-20 липня, на якій, власне, усі молитимуться за мир і неподільність України.

Архиєпископ очолив Божественну Літургію з нагоди 5-ліття заснування парафії, а відтак освятив горне сідалище та бічні престоли. Дякував настоятелю храму о. Роману Вавруху, декану Тернопільському, та вірним за молитву та працю на благо парафії.

-1 thoughts on “«Якщо шукаємо українських святих, то поїдьмо в Красноярський край», – архиєпископ Василій Семенюк

Коментарі вимкнені.