Яку “лапшу на вуха навішали” тернопільським активістам Надал та Стемковський?

Сьогодні відбулося друге засідання комісії щодо подій пов’язаних із колапсом по прибиранню снігу у м. Тернополі. На комісію завітали С. В. Надал, В. В. Стемковський та М. Ф. Лесів. Мер Тернополя стверджує, що проблеми из прибиранням міста виникли внаслідок саботажу, проте на питання активістів «хто створив саботаж?», Сергій Віталійович пообіцяв відповісти згодом.

Начальник управління ЖКГБтаЕ Лесів М. Ф. стверджував, що в даній ситуації він зробив все що міг, проте так і не зміг відповісти на запитання активістів, чому комунальна техніка МШЕДу використовується Теркомуналсервісом безоплатно.Також Микола Федорович не зміг пояснити з яких міркувань він допустив Теркомунсервіс до процедури конкурсних торгів без відповідного досвіду виконання робіт з очистки вулиць у зимовий період.

Профільний заступник Стемковський В. В. запевнив усіх присутніх що він немає відношення до Луцької фірми, ми всі йому «повірили» .

Дякуємо активістам які сьогодні долучилися до роботи комісії, вже завтра працюватимемо з документами конкурсних торгів. Далі буде….

Автомайдан

Коментарі вимкнені.