Яку важливу церемонію відвідав очільник Тернопільщини Степан Барна

12 листопада у замковому палаці смт. Вишнівець Збаразького району Тернопільської області за участі голови Тернопільської ОДА Степана Барни відбулася церемонія підписання Грантової угоди між Національним заповідником «Замки Тернопілля» та Посольством США в Україні. Від Посольства США в Україні грантову угоду підписала Прес-Аташе Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Ярина Ференцевич, а від заповідника – генеральний директор заповідника Анатолій Маціпура.
Отримання НЗ «Замки Тернопілля» гранту Посольського фонду США збереження культурної спадщини (AFCP) на реставрацію Дзеркальної зали палацу та підпірної стіни Вишнівецького замку ХVІ ст. стало можливим завдяки тривалому і науково-місткому процесу підготовки аплікаційної форми, обгрунтування та супровідних матеріалів графічного характеру.
В процесі зустрічі представники дипломатичної місії США були ознайомлені з структурою НЗ «Замки Тернопілля» та його підрозділу – Вишнівецького палацово-паркового комплексу, оглянули об’єкти грантової угоди Дзеркальну залу та підпірну стіну замку, а після переїзду до Збаража ознайомилися з історією Збаразького замку та прослухали цікаву і захоплюючу екскурсію.
На урочистостях представниками американської делегації було проанонсовано оголошення про конкурс цього гранту на 2016 р. і висловлено зацікавлення про участь інших об’єктів заповідника в цьому гранті.

Коментарі вимкнені.