Яких тернопільських освітян визнали в Україні

5 грудня 2014 року в Інституті проблем міцності Національної академії наук України в рамках Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття» за сприяння видавництва «Шкільний світ» відбулося урочисте нагородження найкращих освітян України.
Лауреатів та переможців привітали заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, вітальні слова надіслали Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілія Гриневич та голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський.
Конкурс «Школа ХХІ століття» засновано видавництвом «Шкільний світ» у буремні часи початку Революції Гідності й з того часу його аудиторія шириться і набуває все більшого охоплення.
Конкурс є загальнонаціональним і проводиться задля визначення найкращих менеджерів освітянської ниви, ушанування такого важкого та потрібного суспільству й державі труду педагогів і управлінців.
Цього року в конкурсі взяло участь понад 300 шкіл з усієї Україні. Окремо були сказані слова подяки учителям та директорам Донбасу, які навіть під кулями, під грім гармат не полишали своїх дітей, школи. Вони були і є для нас прикладом того, як українці можуть захищати свою землю і своє майбутнє. Слава їм!
У двох з десяти номінаціях перемогли визнані освітяни Тернопілля:
– Анатолій Крижанівський, директор Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка – в номінації «Школа успіху»;
– Олександр Остапчук, директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 6 імені Назарія Яремчука» – в номінації «Школа Шкіл».

Коментарі вимкнені.